Showbiz

Rita Ora dhe Dua Lipa në armiqësi më shumë se kurrë

Dy këngëtaret me origjinë Shqiptare Rita Ora dhe Dua Lipa duket se janë në luftë me njëra tjetrën.Ora pas koncertit madhështor që mbajti në Kosovë duket që u konfliktua në mënyrë virtuale me Dua Lipën.Kjo e fundit publikoi në rrjetin social instagram një foto ku ironizonte veshjen e Rita Orës.Sipas …

Read More »

Denzel Washington

    “Success? I don’t know what that word means. I’m happy. But success, that goes back to what in somebody’s eyes success means. For me, success is inner peace. That’s a good day for me.” — Denzel Washington

Read More »

Rita Ora më provokuese se kurrë!

Këngëtarja me origjinë Shqiptare Rita Ora duket më në formë se kurrë. Ajo publikoi në rrjetin social Instagram pamje nga Afrika Perendimore ne Nairobi ku dukej mjaft e lumtur. Ora mbushi 27 vjeçe dhe zgjodhi që këtë datëlindje ta kalonte ndryshe nga herët e tjera! Ajo u gjend e rrethuar …

Read More »

Selena Gomez nuk e harron dashurinë e parë ?

Pas një ndarje të bujshme e cila ishte shumë e dhimbshme për dy këngëtarët me famë botërore Justin Bieber dhe Selena Gomez duket se janë rikthyer bashkë.Ish-çifti simpatik janë parë sëbashku tek pedalonin me biçikletat e tyre. Janë fotografuar shumë të lumtur,dhe fare të pashqetësuar. Zërat qarkullojnë se Selena është …

Read More »

Camila po ja del edhe pa “Fifth Harmony”

Kush tha që Camila ka nevojë për Fifth harmony? 20 vjeçarja Amerikano-Kubaneze duket se po ja del shkëlqyeshëm edha pa grupin “Fifth Harmony” me të cilin dhjetorin e vitit të kaluar u nda jo dhe aq paqësisht. Le të themi që askush nuk e priti mirë largimin e Camilës,por ata …

Read More »